pl en d
1 2 3 3

Znajdujesz się w: » Przecinarki bomar

Jesteśmy również autoryzowanym sprzedawcą firmy BOMAR od 1993 roku. Dysponujemy profesjonalnym i szybkim serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej przecinarki taśmowej do teraźniejszych i przewidywanych potrzeb klienta.

       Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment części zamiennych do przecinarek taśmowych. Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych (m.in. szczotek, siłowników, zaworów, wariatorów, pomp układu chłodzenia, wałków, łożysk, imadeł, prowadniczek, i wiele innych). Gwarantujemy jakość popartą wieloletnim doświadczeniem, czego dowodem jest współpraca z różnymi kontrahentami w całej Polsce.

 

Przecinarki taśmowe zostały podzielone na 4 kategorie:

 

  • ręczne
  • grawitacyjne
  • półautomatyczne
  • automatyczne

 

    Przecinarki ręczne - ręczne podnoszenie oraz opuszczanie ramienia. Ręczny zacisk szczęk imadła.

Przecinarki grawitacyjne - ręczne podnoszenie ramienia, sterowanie ruchem ramienia przecinarki do dołu za pomocą tłumika hydraulicznego z płynną regulacją prędości (opadanie grawitacyjne). Ręczny zacisk szczęk imadła.

Przecinarki półautomatyczne - posiadają wbudowany agregat hydrauliczny. Podnoszenie ramienia, posuw jak i imadło regulowane są hydraulicznie. W standardzie system kontroli nacisku taśmy tnącej na materiał ADFR.

Przecinarki automatyczne - posiadają wbudowany agregat hydrauliczny oraz dwa imadła: stałe oraz podające. Podnoszenie ramienia, posuw jak i imadła regulowane są hydraulicznie. W standardzie system kontroli nacisku taśmy tnącej na materiał ADFR.
 

http://www.rzetelnafirma.pl/R4EK3XXN/1

http://www.bahco.com

http://www.bomar.cz/