pl en d
1 2 3 3

Znajdujesz się w: » O firmie

Szanowni Państwo.
 
     Halmet Z.P.U.H. jest firmą prywatną, rodzinną, która prowadzi działalność na rynku krajowym i zagranicznym od 1980. Wcześniej firma mieściła się we Wrocławiu na osiedlu Maślice. W momencie gdy hala produkcyjna stała się zbyt mała, by pomieścić nowe maszyny, Henryk Choina postanowił kupić większy obiekt. Obecnie siedziba firmy znajduje się we Wróblowicach przy ulicy Stawowej 22 (gmina Miękinia) w nowoczesnej hali produkcyjnej z zapleczem socjalno - biurowym rozbudowanej w 1998 roku. W 2009 roku została wybudowana nowoczesna hala magazynowa. Aktualnie wiedza i umiejętności w zarządzaniu produkcją i firmą są przekazywane córce Pana Henryka, Aleksandrze Choinie.
    
     Nasza kadra inżyniersko – produkcyjna o bardzo wysokich kwalifikacjach posiada bogate doświadczenie i jest gwarantem wysokiego poziomu wykonania produktu. Również nowoczesny park maszynowy (tokarki i centra sterowane numerycznie, szlifierki wałków płaszczyzn i otworów, frezarki, frezarki do nacinania kół zębatych i łańcuchowych, dłutownice, piły taśmowe, prasy i spawarki) pozwala wykonać skomplikowane detale z metali i tworzyw sztucznych w wysokiej klasie dokładności. Wiedząc, że utrzymywanie wysokiego poziomu oferowanych wyrobów, spełnianie oczekiwań w zakresie produktów o wysokiej jakości jest fundamentem owocnej współpracy, dokładamy wszelkich starań kładąc szczególny nacisk na jakość, nowoczesność, doświadczenie i fachowość.
 
     Nasze wyroby cieszą się wielkim uznaniem klientów z Unii Europejskim jak również ze Stanów Zjednoczonych. Od 20 lat współpracujemy z kontrahentami niemieckimi. 90 % naszej produkcji stanowi eksport do Niemiec i Czech. Wyroby wykonywane są według zamówień klientów i zgodnie z ich wymaganiami.
 
     Jesteśmy również autoryzowanym sprzedawcą pił taśmowych firmy BOMAR od 1993 roku. Dysponujemy profesjonalnym i szybkim serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej przecinarki taśmowej do teraźniejszych i przewidywanych potrzeb klienta. Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment części zamiennych do przecinarek taśmowych. Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych (m.in. szczotek, siłowników, zaworów, wariatorów, pomp układu chłodzenia, wałków, łożysk, imadeł, prowadniczek, i wiele innych). Od maja 2010 roku zostaliśmy jedynymi autoryzowanymi przedstawicielami firmy BOMAR na Polskę.
 
     Gwarantujemy jakość popartą wieloletnim doświadczeniem, czego dowodem jest współpraca z różnymi kontrahentami w całej Polsce.
Firma rozwija się dynamicznie i zdobywa zaufanie nowych klientów. Ciągle unowocześniamy procesy technologiczne i wdrażamy nowe technologie obróbki metali.
Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2001 w zakresie:
·         PRODUKCJA CZĘŚCI DO MASZYN I URZĄDZEŃ Z METALI I TWORZYW
·         USŁUGI W ZAKRESIE OBRÓBKI SKRAWANIEM I SPAWALNICTWA
http://www.rzetelnafirma.pl/R4EK3XXN/1

http://www.bahco.com

http://www.bomar.cz/